П`ятниця, 19.04.2024, 07:09
                                                                            

Радіолюбительське конструювання



Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гурток юних користувачів персонального комп'ютера

Тема: Практична частина. Редагування тексту 

https://sites.google.com/site/ucimword/9-klas/tekstovij-procesor-ms-word-2010/vvedenna-i-redaguvanna-tekstu 

Тема: Набуття навиків підготовки документу до друку 

https://www.slideshare.net/Ir_a/ss-79463880

Тема: Ознайомлення  із способами "нумерації" сторінок 

http://school32.ck.ua/

Тема: Практична частина. Набуття навиків правопису у MS Word. 

https://support.microsoft.com/uk

Тема: Практична частина. Введення тексту з клавіатури 

http://school32.ck.ua/правила-введення-тексту-з-клавіатури/

Тема: Практична частина. Набуття навиків правопису у MS Word 

https://support.microsoft.com/uk-ua/office/увімкнення-й-вимкнення-перевірки-орфографії-e2805461-77d4-4832-b006-061163c8d01a

Тема:  Підготовка документу до друку. 

https://www.slideshare.net/Ir_a/ss-79463880

Тема: Редактор формул MS Word. 

https://myfirstcomp.ru/office/vstavka-formuly-v-microsoft-word/

Тема: Практична частина. Стиль документу MS Word. 

https://www.lessons-tva.info/edu/lab_zan/16.html

 

Тема заняття "Елементи робочого вікна MS WORD 2007"

http://ua.textreferat.com/referat-8266-1.html

 

Вікно редактора Word

Вікно редактора Word має декілька стандартних елементів. Одні з них постійно присутні на екрані, інші можна викликати за бажанням користувача. Розглянемо призначення цих елементів.

Рядок заголовка. Верхній рядок екрана є рядком заголовка, стандартного для Windows. В ньому виведено ім'я програми (в даному випадку Microsoft Word). Крім цього, в рядку заголовка є чотири кнопки: одна з лівого краю і три — з правого. Ліва кнопка — це кнопка виклику управляючого меню. Управляюче меню є типовим для будь-якого вікна Windows. Перша з правих кнопок згортає вікно до піктограми, друга — відновлює нормальний розмір вікна, третя — закриває вікно.

Рядок меню. Під рядком заголовка у вікні розміщується рядок меню, який містить такі пункти:

Файл — робота з файлами документів;

Правка — редагування документів;

Вид — перегляд документів;

Вставка — вставка в документ малюнків, діаграм, поточної дати і часу, формул та інших об'єктів;

Формат — форматування документів (встановлення шрифтів, параметрів абзацу);

Сервис — сервісні функції (перевірка орфографії, встановлення параметрів настроювання Word);

Таблица — робота з таблицями;

Окно — робота з вікнами документів;

? — довідкова інформація про Word.

Кожний пункт меню має відповідне підменю. Для відкриття меню слід натиснути клавішу [Alt] або [F10]. Після цього один з пунктів меню виділиться інверсним кольором. Для виділення потрібного пункту меню слід користу­ватись клавішами горизонтального переміщення курсора. Для відкриття ви­діленого пункту меню слід натиснути клавішу [Enter]. Відкрити меню зручніше за допомогою миші, встановивши курсор на потрібному пункті меню і натис­нувши ліву кнопку.

 

В підменю потрібний пункт може бути вибрано або за допомогою миші (встановити курсор миші на потрібний пункт і натиснути ліву кнопку), або за допомогою клавіатури (клавішами вертикального переміщення курсора виб­рати потрібний пункт і натиснути клавішу [Enter]).

В назві пунктів меню і підменю є підкреслена літера. Це дає можливість одразу вибрати пункт меню або підменю, натиснувши комбінацію клавіш [Alt — підкреслена літера меню — підкреслена літера підменю].

Деякі пункти підменю праворуч від назви пункту містять у собі позначення комбінації клавіш, за допомогою яких можна вибрати відповідний пункт підменю.

При виборі пункту підменю в нижньому рядку екрана роз'яснюється його призначення.

Слід зазначити, що назви деяких пунктів підменю мають сірий колір. Це означає, що такі пункти в даний момент недоступні (наприклад, не можна редагувати таблицю, якщо вона не існує).

В Word існує ще один спосіб виклику команд. Клацання правою кнопкою миші на виділеному тексті, слові призводить до виведення на екран контек­стного меню. Це меню містить команди, які можна застосувати до виділеного об'єкту.

Користувач має змогу відмітити останню введену команду, виконавши команду Правка/Отменить.

Панелі інструментів. Під рядком меню розміщуються звичайно панелі інструментів. Панелі інструментів — це рядок кнопок, при натискуванні на які виконується певна дія. Для натискування кнопки слід клацнути мишою по кнопці. При фіксації курсора миші на кнопці під нею з'являється її назва, а в рядку стану — коротка довідка про призначення кнопки. Ряд кнопок дублюють відповідні команди меню. Однак користуватись кнопками панелі значно швидше і зручніше. Word забезпечує користувача декількома панелями інструментів.

Для вибору потрібної панелі слід скористатися командою Вид/Панели инструментов. При цьому на екрані з'явиться вікно діалогуПанели інструментов, у списку якого можна вибрати необхідні панелі. По замовчуванню Word виводить на екран панелі інструментів Стандартная і Форматирование. Деякі панелі інструментів виводяться на екран автоматично при виконанні певних дій (так, наприклад, панель інструментів Рисование виводиться при побудові малюнків). Виведені на екран панелі можна перемістити типовим для середовища Windows-95 способом.

Вікно діалогу. Для виконання деяких команд потрібно вводити допоміжну інформацію. Так, для виконання команди Файл/Открыть необхідно вказати дисковод, каталог та ім'я файла. Для введення такої інформації використо­вуються вікна діалогу.

Вікно діалогу містить ряд елементів: кнопки, списки, прапорці, пере­микачі, рядки введення. Ці елементи розміщуються за тематичними групами, які називають полями. Групи мають заголовки, що закінчуються двокрапкою. Перехід від групи до групи здійснюється або за допомогою миші, або при натискуванні клавіші [ТАВ]. Ім'я групи можна також виділити, натиснувши комбінацію клавіш [Alt — підкреслена літера в імені поля]. Переміщення всередині групи здійснюють за допомогою клавіш переміщення курсора.

В разі введення допоміжної інформації у вікно діалогу здійснюється вста­новлення прапорців і перемикачів, вибір елементів із списка, введення і редагування тексту в полях введення.

Прапорці являють собою невеличкі квадрати, в яких в разі їх ввімкнення з'являється галочка. Прапорці встановлюються незалежно один від одного.

Перемикачі (зображуються у вигляді кола) використовують тоді, коли необхідно вибрати одну з декількох опцій. Вибраний перемикач відрізняється від інших темною крапкою всередині кола.

В рядки введення вводиться текстова інформація. Наприклад, при відкри­тті якого-небудь файла необхідно вказати його ім'я. Останнє можна вибрати із списка імен файла або набрати в рядку введення. Рядок введення редагувати.

Списки використовують для вибору одного з декількох варіантів (нап­риклад, вибір шрифта). Поки маркер знаходиться всередині цього списка, його можна гортати за допомогою клавіш переміщення курсора. Елемент списка виділяється натискуванням лівої кнопки миші (клавіші [Enter]). Особливою формою списка є однорядкові списки, в яких показано тільки перший елемент. Такі списки мають праворуч стрілку, направлену вниз. Для розкриття такого списка слід встановити курсор миші на стрілку і натиснути ліву клавішу миші (натиснути комбінацію клавіш [Alt — стрілка керування курсором]. Після розкриття списка і вибору елемента список знову закривається. Деякі одноряд­кові списки, елементом яких є число, мають справа дві стрілки, направлені вгору та вниз. При клацанні мишею на стрілці, направленій вниз, значення елемента зменшується, а по стрілці, направленій вгору, — збільшується.

В правій частині або внизу вікна розміщені кнопки управління діалогом. Кнопка OK (клавіша [Enter]) закінчує діалог з підтвердженням усіх змін, після цього Word виконує команду.

Кнопка ОТМЕНА (клавіша [Esc]) анулює всі зміни; діалог закінчується, але відповідна команда не виконується.

Крім кнопки OK і ОТМЕНА в цьому вікні залежно від призначення конкретного вікна можуть бути й інші кнопки управління діалогом.

Багато вікон діалогу мають таку кількість полів, що їх не можна вивести одночасно. В цьому випадку діалог організовується за сторінками-вкладинками. Кожна вкладника має у верхній частині вікна ім'я. Для відкриття вкладники слід встановити курсор миші на імені і натиснути ліву кнопку миші.

Вікна діалогу також мають поля, назви яких закінчуються трикрапкою. При вибиранні такого поля розкривається наступне вікно, в якому також можна встановити певні параметри.

Вікна документів

Word є багатовіконним редактором. Всередині вікна редактора може існу­вати декілька вікон документів. Користувач може встановлювати розмір і положення кожного вікна традиційними для Windows засобами. В кожному вікні може редагуватись свій текст.

У верхньому рядку розміщується заголовок вікна, який включає ім'я файла, що редагується, кнопку виклику управляючого меню, кнопку згортан­ня меню до піктограми, кнопку відновлення нормального розміру і кнопку закриття. Якщо у вікно не завантажено файл, то в заголовку вказується ім'я Документ. Праворуч і знизу розміщені смуги вертикальної і горизонтальної прокрутки. Смуги мають маркери, які показують, в якому місці документа знаходиться в даний момент користувач. Перемістивши маркер на потрібну позицію полоси прокрутки, можна перейти в будь-яке місце документа.

Тема: Графічний редактор  PAINT

 

https://stud.com.ua/54441/informatika/grafichniy_redaktor_paint

Графічний редактор Paint входить до складу стандартних програм операційної системи Windows. За своїми можливостями він значно поступається професійним графічним редакторам, однак має необхідним мінімумом коштів для освоєння прийомів роботи з графічною інформацією.

Призначення редактора. Програма Paint являє собою найпростіший редактор растрової графіки, що дозволяє створювати чорно-білі і кольорові малюнки, зберігати їх у файлах. Малюнки можна виводити на друк, вставляти в інші документи, використовувати в якості фону Робочого столу. Редактор Paint можна використовувати для перегляду і редагування знятих за допомогою сканера і фотокамери фотографій. Paint може використовуватися для роботи з точковими малюнками формату JPG, GIF, TIFF, PNG і BMP.

Запуск і вікно програми. Графічний редактор запускається командою Пуск, Програми, Стандартні, Paint.

Після запуску на екрані відкривається робоче вікно програми, що має стандартний інтерфейс Windows-додатки

 

Тема: Копіювання зображень у PAINT

 

https://passportbdd.ru/uk/adobe-photoshop/kak-skopirovat-izobrazhenie-v-paint-peremeshchenie-i-kopirovanie/

 

Для виділення фрагмента малюнка виберіть один з двох інструментів: або Виділення. При роботі з першим інструментом помістіть покажчик в одну з точок кордону фрагмента, натисніть ліву кнопку миші і, утримуючи її, перемістіть "миша, окреслюючи кордон фрагмента. На малюнку траєкторія руху покажчика буде видно у вигляді маркованої лінії; коли кнопка миші буде відпущена, ця лінія набуде вигляду пунктиру, що обрамляє виділену область малюнка.

 

При роботі з інструментом виділення натисніть кнопку інструменту, встановіть покажчик на те місце, де буде знаходитися один з кутів прямокутної рамки, і перемістіть мишу, утримуючи її ліву кнопку; прямокутник, окреслений пунктирними лініями, розтягнеться до необхідного розміру. Потім відпустіть кнопку миші. Виділення фрагмента малюнка можна скасувати, клацнувши мишею будь-яке місце робочого поля поза фрагмента.

Копіювання виділеного фрагмента

Щоб скопіювати виділений фрагмент, виберіть команду копіювати в меню Виправлення, а потім команду вставити в тому ж меню. Копія виділеного фрагмента з'явиться в лівому верхньому кутку області малювання. Сам фрагмент залишиться на місці. Перемістіть мишею копію фрагмента в потрібне місце, утримуючи кнопку миші.

 

Інший спосіб копіювання фрагмента: помістіть покажчик всередині виділеного фрагмента, натисніть клавішу Ctrl і перетягніть копію фрагмента малюнка, утримуючи кнопку миші. Сам фрагмент залишиться на місці. Клавішу Ctrl можна відпустити, як тільки ви почнете переміщати копію фрагмента малюнка.

 

Нове

Понятие и источники международного атомного права

1. Местное самоуправление в РФ 2. Местное самоуправление в Республике Карелия

Хто може бути судовим експертом, його права та обов’язки

Криміналістична габітологія

Понятие лицензирования. Критерии и принципы лицензирования

Загальна характеристика договорів на розпорядження майновими правами інтелектуальної власності

 

Цікаві новини

 

 

Замовлення реферату

 

 

Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2024
uCoz