Четвер, 25.04.2024, 08:47
                                                                            

Радіолюбительське конструювання



Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Юних фотоаматорів (продовження-1)

Тема: Панель інструментів.

 

Програма Adobe Photoshop  один з численних пакетів для обробки, зміни, збереження графічних об’єктів. Це програма для редагування зображень на Adobe Photoshop залишається найпопулярнішою програмою в даний час. Інструментарій цієї програми є робочі інструменти – це кнопки управління, які призначені для виконання різних операцій обробки зображень, а також для вибору режимів їх відображення на екрані. Так як ці інструменти розміщенні компактно (на одній основній і декількох додаткових (вкладених) панелях, їх ще називають блоком інструментів (toolbox).

Тема: Виготовлення підставки під гарячий посуд.

З газетних трубочок. Вироби з газет стали настільки популярні останнім часом, що вже у всіх магазинах обов'язково знайдеться що-небудь з газет. А все умільці давно обставили свої будинки милими кошиками і підставками, плетеними з газетних трубочок. Розповімо і ми, як обзавестися такою дрібницею. Для початку нам знадобиться зробити заготовку, тобто накрутити трубочки, вони повинні бути однаковими по товщині.

  

Зробити це просто, достатньо взяти за основу спицю і, намотуючи діагонально на неї газету, в кінці закріпити її клеєм.

Тепер, коли кількість готових трубочок дозволяє плести підставку, займемося їй. Беремо олівець і починаємо на нього накручувати одну трубочку.

 

Коли докрутили до кінця, силіконовим клеєм закріпимо результат, як показано нижче:

Для найбільшого підстави підставки знадобиться по довжині не одна трубочка, але це не страшно, тому що їх можна скріплювати між собою.

Коли ми наплели достатню кількість елементів, починаємо їх об'єднувати.

 

По краю можна для зміцнення форми обмотати все декількома рядами смужок.

Залишається тільки пофарбувати таку підставку лаком і задекорувати.

 

https://uk.hydroponicsbc.com/313-do-it-yourself-hot-stand-interesting-ideas.html

 

 

 

 

Тема: Робота із зображеннями.

 

Палітра – засіб програми Adobe Photoshop, який призначений для виконання різних операцій по обробці зображення, для настройки параметрів інструментів, а також для відображення відповідної інформації. Палітра представляє собою різновидність діалогового вікна; вона відрізняється від звичайного вікна тим, що може знаходитися на екрані в розгорнутому або згорнутому стані, які не заважають виконанню операцій, що не мають до неї відношення.

 

http://limonmalina.com/Adobe-Photoshop/tema-6-rabota-s-izobrazheniem-chast-1-vyrezka-i-nalozhenie-izobrazhenij/

Тема: Робота на комп΄ютері.

Метою роботи на комп’ютері є освоєння основних функцій та можливостей програми Photoshop.

 Загальні відомості про програму Adobe Photoshop

 Особливості програми та її інструменти Графічна програма Adobe Photoshop представляє собою спеціалізований інструментальний засіб, який призначений для обробки растрових зображень. Серед переваг цієї програми можна виділити наступні: висока якість обробки графічних зображень; зручність і простота в експлуатації; великі можливості, які дозволяють виконувати будь-які операції створення і обробки зображень; широкі можливості автоматизації обробки растрових зображень, які базуються на використанні сценаріїв; сучасний механізм роботи з кольоровими профілями, які допускають їх втілення в файли зображень з метою автоматичної корекції кольорових параметрів при виводі на друк для різних пристроїв; великий набір команд фільтрації, за допомогою яких можна створювати найрізноманітніші художні ефекти.

 

https://ukrreferat.com/chapters/proba/programa-photoshop-kursova-robota.html

Тема: Виготовлення листівки "Ромашка"

Об'ємні ромашки з паперу. такими квіточками можна прикрашати вітальні листівки, наприклад, на8 Березня або день народження. Спочатку потрібно буде зробити кілька заготовок, а потім зібрати їх в красиві квіти.

Отже, нам знадобиться : кольоровий папір (жовтий, білий), клей, олівець, ножиці, жовті серветки, пшоно.

Приступаємо до роботи.

Крок 1. За допомогою пластмасової дитячої чашки окреслюємо кола на білому папері. Папір попередньо складаємо навпіл, щоб відразу вирізати по кілька кіл за раз. Потрібно зробити відразу кілька кіл. Обвели - вирізаємо.

                                                          

Крок 2. Тричі складаємо кожне коло навпіл. Таке складання дозволяє нам розділити коло на вісім рівних частин. На зображенні ви бачите, що одне коло складене двічі навпіл, а друге ми три рази склали, але не дуже точно. Потрібно намагатися, щоб гострий кінчик деталі завжди залишався гострим.

 

Крок 3. У складеному втричі колі зрізаємо край у вигляді сердечка. У тому місці, де край з двох сторін закруглюється всередину, робимо надріз до центру майже до кінця.

 

Крок 4. Розгортаємо заготовку один раз і робимо ще один надріз по зазначеній чорній лінії. Після цього можна повністю розгорнути квітку.

   

Крок 5. Щоб краї пелюсток загнути трохи вниз. Потрібно підвести закриті ножиці або олівець під пелюстку, притиснути зверху пальцем і плавним рухом провести олівець від центру пелюстки до краю.

 

Крок 6. Вирізаємо з жовтого паперу невеликий кружечок і приклеюємо його в центр квітки.

 

Крок 7. На серцевину наливаємо клей ПВА і насипаємо зверху трохи пшона. Така ромашка виглядає більш реалістичною.

Тема: Послідовність виготовлення помпонів із ниток.

 

Помпони різних розмірів – незмінна річ у вязанні. Їх використовують для оформления детячих и дорослих речей, для надання  вязаному виробу красивого, завершенного виду. Симпатичні кульки из ниток можна побачити  не тільки на шапках чи шарфах: ними прикрашають кофти, пальто, гетри, сумки і навіть коврики. Існують різні способи створення помпонов.

Як зробити помпон.

 

Виріжте із картону два одинакових кружка з вирізами посередині. Від діаметра круга залежить розмір готового помпона начніть намотувати нитки, чим більше ви намотаєте пряжі, тим больш пухнастим буде помпон. Потім охайно ножницями розріжте нитки по бокам. Трішки раздвиньте круги із картону і міцно завяжіть ниткою посередині. Зніміть картон, разпушіть помпон і при необхідності підрівняйте його, придав ідеальну форму. Якщо картону немає під рукою, то помпони можна зробти просто на пальцях.

https://www.youtube.com/watch?v=0H9eyWhNxJc

Тема: Фотографування в школі

Робити фото- та відеознімання в сучасному світі стало звичною справою, але не кожен знає, що  під час проведення таких дій ми також маємо право на захист. Тому треба ознайомитися з правилами зйомки у школі.

Чи можна знімати дітей у публічних місцях (на вулицях, пляжах, школах) для подальшого оприлюднення ( якщо так, то на яких умовах)?

Кожен має право вільно збирати,  зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно,  письмово або в інший спосіб  на  свій вибір. Проте це право обмежене правом кожної особи на повагу до приватного життя. З цього випливає загальне правило, за яким здійснення фотозйомки особи має здійснюватися за її згодою. 

Винятком із загального правила, коли не потрібно отримувати згоду, є зйомка у публічних місцях:  на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру. 

Якщо ж для здійснення зйомки потрібно отримати згоду (не у публічному місці), тоді таку згоду за неповнолітню чи малолітню дитину надають батьки.  Якщо батьки дитини заперечують проти зйомки дитини, то її потрібно припинити.

Чи має право учень проводити фото-, відеознімання вчителя у школі? Чи має право вчитель знімати учнів у школі?

Знімання однокласників, інших учнів і вчителів бажано проводити за їх згоди, при цьому таке знімання не повинне заважати проведенню уроку і відволікати учнів від навчального процесу, а також порушувати дисципліну в навчальному закладі.

https://minjust.gov.ua/m/pravila-znimannya-koli-potriben-dozvil-a-koli-ni

Тема: Не урівноважена композиція кадру

            Зрозуміло, єдиний принцип побудови знімків не означає однаковості їх рішень. Кожен раз фотограф зустрічається з новим матеріалом, який оживляє прийом, повідомляє йому своєрідність і неповторність. Небезпека отримання шаблонних знімків підстерігає фотографа тільки в тому випадку, якщо він захоплений роботою не над темою і сюжетом, а лише над відточуванням образотворчого прийому .

 

http://www.schoolphotography.ru/library/optica2/index.html                   

 

Тема: Масштаб в пейзажній фотозйомці.

              Вертикальний, горизонтальний кадр

Пейзажну фотографію можна поділити за періодами фотозйомки: літня, зимова, осіння, гірська, при заході сонця… Ця розділеність обумовлена природними особливостями. До природних особливостей відносять: в який час проводиться фотозйомка, температура, ландшафт місцевості.

Головна особливість фотозйомки пейзажу, на відміну від натюрморту,  неможливість привнести ніяких корективів. Не можна, наприклад, прибрати схил гори, який заважає загальній композиції, неможливо поміняти розташування різних об»єктів. Таким чином, робота над компонуванням сюжету обмежена, вибором точки зйомки і масштабом зображення.  

У кожному пейзажі є кілька планів: ближній, дальній і середній. Їх поява пов'язана зі скороченням масштабу предметів, що віддаляються в глибину простору, до лінії горизонту.

Індивідуальність пейзажу залежить головним чином від єдності і цілісності, яка додає натурі вдало підібрана композиція та масштаб. При цьому важливу роль відіграє своєрідність і привабливість знімку.

 

https://profotovideo.ru/uroki-fotografii/kak-pokazat-oschuschenie-masshtaba-v-peyzazhnich-fotografiyach

 

Тема: Вечірній пейзаж

Одним з перших нічну фотографію виконав американський астроном Едвард Емерсон Барнард при фотографуванні зоряного неба наприкінці XIX-го століття.

На початку 1900-х років кілька відомих фотографів (Альфред СтігліцВільям Фрестер) почали проводити експерименти по художній зйомці в нічний час. Першими фотографами, які серйозно зайнялися цим видом творчості стали Брассай і Білл Брандт. У 1932 Брассай випустив збірку чорно-білих фотографій нічного Парижу «Paris de Nuit».

У 1970-х Стів Гарпер почав читати курс по нічній фотографії в Університеті академії мистецтв (Сан-ФранцискоСША).

У 1990-х англійський фотограф Майкл Кенна став одним з перших комерційно-успішних фотографів, що займаються виключно var container = document.getElementById('nativeroll_video_cont'); if (container) { var parent = container.parentElement; if (parent) { const wrapper = document.createElement('div'); wrapper.classList.add('js-teasers-wrapper'); parent.insertBefore(wrapper, container.nextSibling); } }

Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2024
uCoz